Działaj z Nami!

Zmiana nie jest walką ze starym, ale budową nowego. Zrobienie kroku w nieznane wymaga odwagi. Budowę świadomych organizacji, w których ludziom chce się działać rozpoczynamy od wsparcia liderów. To oni zwykle robią pierwszy krok. 

Grupy robocze

Szkoła Agile: powstała z myślą o Startuperach i pracownikach małych firm, realizujących projekty innowacyjne - tworzących coś zupełnie nowego, coś czego nie da się zaplanować i ubrać w istniejące schematy.

Poradnia Lidera to projekt skierowany do formalnych i nieformalnych liderów w organizacjach. Jego celem jest wsparcie w przeprowadzaniu zmian, rozwoju oraz zapobieganiu wypaleniu zawodowemu.

Beat the nonsense: Główną korzyścią dla uczestników BTN jest możliwość odreagowania stresów związanych z pracą w toksycznym środowisku, zobaczenie, że gdzie indziej może być gorzej. Jest to swego rodzaju grupa wsparcia.

Szkolenia otwarte i meetupy

Sprawdź kalendarz  

Laboratorium: Zadaniem grupy roboczej jest zbadanie potrzeb liderów. Chcemy, aby to badanie było cyklicznie a wnioski z niego były jednym ze źródeł wiedzy, wykorzystywanych przy tworzeniu strategii działań Fundacji w kolejnych latach.

Dołącz do grupy roboczej!

Chcesz pomóc nam budować świadome organizacje, w których ludziom chce się działać? Wejdź na naszego Slacka i dołącz do jednej z grup roboczych.

ZREALIZOWALIŚMY

W tym roku w Gra o Sens pomagamy w ramach akcji Szlachetna Paczka. Mamy już wybraną rodzinę. Czas na przygotowanie Paczki!

Pod hasłem #wro256 obchodzimy we Wrocławiu 256 dzień roku, czyli Święto Programisty! Po raz pierwszy wspólnie w sieci, ale też w realu, pokazujemy jak Developerzy ze stolicy Dolnego Śląska potrafią się bawić!