Ludzie Fundacji

Leży nam na sercu, aby praca jaką wykonujemy, dawała nam szczęście i poczucie spełnienia. Zależy nam na ludziach, którzy samodzielnie poprzez dążenie do mistrzostwa, wzajemne wsparcie i zaufanie tworzą lepszy świat.

Analityk danych, miłośniczka nowych technologii i Pani cukiernik. Obecnie próbuje swoich sił w korporacyjnym świecie IT jako Reporting Developer. W wolnych chwilach hoduje kwiaty, robi torty artystyczne, piecze ciasta oraz próbuje wychować swojego psa.

Asia Knysak

Joanna Knysak

Entuzjastka zwinnych metod pracy zwłaszcza Scruma. Uczy się od najlepszych w praktyce, stąd jej obecność tutaj.

Iwona Kucharska

Iwona Kucharska

Dołącz do grupy roboczej!

Chcesz pomóc nam budować świadome organizacje, w których ludziom chce się działać? Wejdź na naszego Slacka i dołącz do jednej z grup roboczych.

Rada Programowa

Rada jest organem doradczym i wspierającym merytorycznie Zarząd Fundacji. Do jej zadań należy m.in. opiniowanie najważniejszych działań i planów Fundacji.

Absolwent matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od kilkunastu lat współtworzy produkty IT. Na co dzień pracuje w jednej z największych polskich firm informatycznych na stanowisku Data Scientist.

Leszek Albrzykowski

Lech Albrzykowski

Agile Transformation Coach, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami wytwórczymi, oraz kadrą zarządczą. Rozumie problematykę wysokopoziomowej strategii, jak również pracy u podstaw z programistami.

Paweł Skiścim

Paweł Skiścim

Lider z 14-letnim doświadczeniem w branży IT. Pasjonat budowania efektywnych organizacji i zespołów. Wierzy, że ludzie są największą wartością każdej organizacji.

Piotr Wieczerzak

Piotr Wieczerzak

Agile Coach z zamiłowaniem do dzielenia się wiedzą i ciągłego rozwoju. Po pracy chętnie spędza czas na spotkaniach społeczności Agile oraz wolontariacie. Lubi majsterkować oraz spędzać aktywnie czas.

trener-martyna

Martyna Sabat

Motocyklista i złota rączka jednym. Trochę webmaster, trochę grafik. Zawodowo kierownik wprowadzający elementy zwinności we Wrocławskiej lotniczej korporacji.

Wojciech Sienkiewicz

Wojciech Sienkiewicz

Zarząd Fundacji

Tomasz Sierpiński

Tomasz Sierpiński

Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Obecnie jako konsultant współpracuje z SilesiaWorks przy transformacji organizacji z sektora motoryzacyjnego. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia. Prywatnie góral z kotliny i fan Czech.

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym.
Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay 😉

Maciej Trojniarz

Maciej Trojniarz

Uczeń czarnoksiężnika aka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 9 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktyk inżynieryjnych. Wolny czas zajmuje mu rodzina, gry planszowe oraz góry.