Ludzie Fundacji

Leży nam na sercu, aby praca jaką wykonujemy, dawała nam szczęście i poczucie spełnienia. Zależy nam na ludziach, którzy samodzielnie poprzez dążenie do mistrzostwa, wzajemne wsparcie i zaufanie tworzą lepszy świat.

Analityk danych, miłośniczka nowych technologii i Pani cukiernik. Obecnie próbuje swoich sił w korporacyjnym świecie IT jako Reporting Developer. W wolnych chwilach hoduje kwiaty, robi torty artystyczne, piecze ciasta oraz próbuje wychować swojego psa.

Asia Knysak

Joanna Knysak

Lider służebny i manager projektów. Od 10 lat zajmująca się tematyką przywództwa i uczenia się organizacji. Trener, coach i mentor. Wierzy, że agile mindset tworzy środowiska pracy przyszłości. Jej pasja to outdoor, wspinaczka skałkowa i wysokogórska 🙂

trener-katarzyna-kozyra

Katarzyna Kozyra

Inżynier projektu z doświadczeniem w branży Automotive, Aerospace oraz Home Appliances. Entuzjasta ciągłego rozwoju. Szerzy zwinne podejście w tradycyjnych firmach produkcyjnych. Po pracy parasportowiec i paraperfumiarz.

Maks Radomski

Maksymilian Radomski

Coach & Mentor w zakresie efektywnej komunikacji i wystąpień publicznych. Pomaga swoim klientom dopiąć ich zmiany na ostatni guzik. Pasjonatka Klubu Mówców i Liderów Toastmasters. Zwolenniczka pracy z intuicją oraz twórczą wizualizacją. Z przekonaniem: "Wszystko się zmienia, kiedy Ty się zmieniasz." 😉

Izabela Zoga

Izabela Zoga

Miłośnik tego, co zwinne, empata i planszówkowicz. Poza pracą w IT jako Agile Project Manager zajmuje się wszelkimi rzeczami związanymi z pracą z ludźmi.

Maciej Roguś

Maciej Roguś

Dołącz do grupy roboczej!

Chcesz pomóc nam budować świadome organizacje, w których ludziom chce się działać? Wejdź na naszego Slacka i dołącz do jednej z grup roboczych.

Rada Programowa

Rada jest organem doradczym i wspierającym merytorycznie Zarząd Fundacji. Do jej zadań należy m.in. opiniowanie najważniejszych działań i planów Fundacji.

Absolwent matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od kilkunastu lat współtworzy produkty IT. Na co dzień pracuje w jednej z największych polskich firm informatycznych na stanowisku Data Scientist.

Leszek Albrzykowski

Lech Albrzykowski

Agile Transformation Coach, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami wytwórczymi, oraz kadrą zarządczą. Rozumie problematykę wysokopoziomowej strategii, jak również pracy u podstaw z programistami.

Paweł Skiścim

Paweł Skiścim

Lider z 14-letnim doświadczeniem w branży IT. Pasjonat budowania efektywnych organizacji i zespołów. Wierzy, że ludzie są największą wartością każdej organizacji.

Piotr Wieczerzak

Piotr Wieczerzak

Agile Coach z wieloletnim doświadczeniem w doskonaleniu wydajności zespołów, definiowaniu procesów i facylitacji działań projektowych. Zaangażowana zarówno w coaching zespołowy, jak i indywidualny. Pomaga znaleźć odpowiednie narzędzia dla danego kontekstu. Pasjonatka dzielenia się wiedzą i ciągłego doskonalenia.

Marta_2

Martyna Sabat

Motocyklista i złota rączka jednym. Trochę webmaster, trochę grafik. Zawodowo kierownik wprowadzający elementy zwinności we Wrocławskiej lotniczej korporacji.

Wojciech Sienkiewicz

Wojciech Sienkiewicz

Zarząd Fundacji

Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Obecnie jako konsultant współpracuje z SilesiaWorks przy transformacji organizacji z sektora motoryzacyjnego. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia. Prywatnie góral z kotliny i fan Czech.

Tomasz Sierpiński

Tomek Sierpiński

Scrum Master, Trener i Coach. Miłością do Agile zaraziła się kilka lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym. Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay 😉

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Uczeń czarnoksiężnika aka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 9 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktyk inżynieryjnych. Wolny czas zajmuje mu rodzina, gry planszowe oraz góry.Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay 😉

Maciej Trojniarz

Maciej Trojniarz