Ludzie Fundacji

Leży nam na sercu, aby praca jaką wykonujemy, dawała nam szczęście i poczucie spełnienia. Zależy nam na ludziach, którzy samodzielnie poprzez dążenie do mistrzostwa, wzajemne wsparcie i zaufanie tworzą lepszy świat.

Analityk danych, miłośniczka nowych technologii i Pani cukiernik. Obecnie próbuje swoich sił w korporacyjnym świecie IT jako Reporting Developer. W wolnych chwilach hoduje kwiaty, robi torty artystyczne, piecze ciasta oraz próbuje wychować swojego psa.

Asia Knysak

Joanna Knysak

Motocyklista i złota rączka jednym. Trochę webmaster, trochę grafik. Zawodowo kierownik wprowadzający elementy zwinności we Wrocławskiej lotniczej korporacji.

Wojciech Sienkiewicz

Wojciech Sienkiewicz

W żyłach - Customer Success, w sercu - Scrum. Miłośniczka podróży i szalonych górskich wędrówek. Zawsze otwarta na ludzi, świat i nowe wyzwania. Po godzinach relaksuje się w reggaetonowych rytmach.

Małgorzata Zdłysiak

Małgorzata Złydasik

Pedagog, badacz i działacz społeczny oraz aktywista miejski. Studiował i realizował staże naukowe w Polsce, Wielkiej Brytanii, Islandii, Norwegii i Estonii. Od 2001 r. pracuje w sektorze organizacji pozarządowych. Założyciel i prezes Zarządu Fundacji Instytut Badań i Rozwoju Lokalnego.

Damian Wojciech Dudała

Damian Wojciech Dudała

Agile Coach z zamiłowaniem do dzielenia się wiedzą i ciągłego rozwoju. Po pracy chętnie spędza czas na spotkaniach społeczności Agile oraz wolontariacie. Lubi majsterkować oraz spędzać aktywnie czas.

trener-martyna

Martyna Buczek

Dołącz do grupy roboczej!

Chcesz pomóc nam budować świadome organizacje, w których ludziom chce się działać? Wejdź na naszego Slacka i dołącz do jednej z grup roboczych.

Rada Programowa

Rada jest organem doradczym i wspierającym merytorycznie Zarząd Fundacji. Do jej zadań należy m.in. opiniowanie najważniejszych działań i planów Fundacji.

Martyna Paczkowska

Paweł Skiścim

Paweł Skiścim

Agile Transformation Coach, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami wytwórczymi, oraz kadrą zarządczą. Rozumie problematykę wysokopoziomowej strategii, jak również pracy u podstaw z programistami.

Piotr Wieczerzak

Piotr Wieczerzak

Leszek Albrzykowski

Lech Albrzykowski

Absolwent matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od kilkunastu lat współtworzy produkty IT. Na co dzień pracuje w jednej z największych polskich firm informatycznych na stanowisku Data Scientist.

Zarząd Fundacji

Tomasz Sierpiński

Tomasz Sierpiński

Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Obecnie jako konsultant współpracuje z SilesiaWorks przy transformacji organizacji z sektora motoryzacyjnego. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia. Prywatnie góral z kotliny i fan Czech.

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym.
Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay 😉

Maciej Trojniarz

Maciej Trojniarz

Uczeń czarnoksiężnika aka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 9 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktyk inżynieryjnych. Wolny czas zajmuje mu rodzina, gry planszowe oraz góry.

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!