Poradnia Lidera - PoradniaLidera logo final wersje4 1

Potrzebujesz wsparcia

?

Jak to działa?

1. Kontakt
Uzupełniasz formularz rejestracyjny. Możliwie dokładnie opisujesz temat, w obszarze którego szukasz pomocy. Nie musisz nam się przedstawiać ani mówić gdzie pracujesz.
2. Konsultacja
Kontaktujemy się z Tobą w przeciągu tygodnia. Udzielamy odpowiedzi za zadane pytania lub pomagamy w dalszych działaniach, na przykład umawiamy spotkanie ze specjalistą.
3. Działanie
Rozwiązań jest wiele. Czasem wystarczy książka lub szkolenie, innym razem zwykła rozmowa z kimś spoza organizacji, często ze specjalistą lub praktykiem. W czasie konsultacji pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego problemu.

Jak możemy Ciebie wesprzeć?

Poradnia Lidera to indywidualne wsparcie dla formalnych i nieformalnych liderów w przeprowadzaniu zmian w organizacjach, ale też w życiu prywatnym, rozwoju oraz w zapobieganiu wypaleniu zawodowemu. Powiedz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć?

Organizacja pracy

problemy związane z organizacją i systemem pracy, priorytetyzacją zadań oraz zarządzaniem sobą w czasie, które mogą wywoływać poczucie chaosu i braku czasu.

Motywacja

problemy związane z emocjami oraz brakiem motywacji i zaangażowania pracowników, a także skutecznością działań przełożonych w tym obszarze.

Komunikacja

problemy związane z brakiem lub złą komunikacją, zaburzonym przepływem informacji, zarówno między pracownikami, jak i ze strony przełożonych.

Obowiązki

problemy związane z zakresem obowiązków (w tym: nadmiarem), delegowaniem i braniem odpowiedzialności oraz podejmowaniem decyzji.

Współpraca

problemy mające swoją przyczynę w rozwiązywaniu konfliktów, trudnościach ze współpracą między działami lub zespołami, zjawiskiem silosów, a także rotacji w zespołach.

Kompetencje

problemy związane z brakiem wiedzy, doświadczenia lub umiejętności zarówno wśród pracowników jak i przełożonych.

Feedback

problemy związane z zakresem obowiązków (w tym: nadmiarem), delegowaniem i braniem odpowiedzialności oraz podejmowaniem decyzji.

Strategia

problemy związane z określeniem, rozumieniem misji, wizji oraz celu. Zarządzanie strategiczne, zarządzanie zmianą oraz współpraca z interesariuszami.

Nasi specjaliści

Menadżer sprzedaży, specjalizacja ubezpieczenia i finanse. Coach biznesu. Duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych. Maksyma, która mi przyświeca i która działa ! to - jeżeli nie możesz zmienić rzeczywistości, zmień myślenie 🙂 Chęć ciągłego rozwoju to coś co motywuje mnie najbardziej.

AleksandraManiewska

Aleksandra Maniewska

Coach & Mentor w zakresie efektywnej komunikacji i wystąpień publicznych. Pomaga swoim klientom dopiąć ich zmiany na ostatni guzik. Pasjonatka Klubu Mówców i Liderów Toastmasters. Zwolenniczka pracy z intuicją oraz twórczą wizualizacją. Z przekonaniem: "Wszystko się zmienia, kiedy Ty się zmieniasz." 😉

Izabela Zoga

Izabela Zoga

Przedsiębiorca, mediator sądowy, coach i trener. Cechuje ją holistyczne podejście do życia i biznesu. Uczy śmiałego wyrażania potrzeb i stawiania granic. - Fascynuje mnie Huna i praca z podświadomością oraz wewnętrznymi przekonaniami - mówi i dodaje: - Moją siłą jest to, że naukę i logiczne myślenie łączę z odrobiną „magii” i tego też życzę moim klientom.

Joanna Białecka-Bartosik

Joanna Białecka-Bartosik

Coach, menadżer, przedsiębiorca, doradca, specjalista w branży ubezpieczeniowo-finansowej. Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi i dla ludzi. Żyję z przekonaniem – „Początek wszelkich zmian jest w Tobie” – jesteśmy kreatorami własnej rzeczywistości. Pokazuję w jaki sposób wewnętrzna przemiana poprawia jakość życia.

KatarzynaSzelezinska

Katarzyna Szelezińska

Dyplomowany coach. Z pasją uczy kobiety jak świadomie dbać o wygląd oraz wspiera je w rozwoju i karierze. Jedne z jej głównych wartość to rodzina i rozwój osobisty. Wierzy, że jedno trafne pytanie, zadane w odpowiednim momencie, może być katalizatorem do dobrej zmiany.

Agata Lorek

Agata Lorek

Do niedawna menadżer wsparcia sprzedaży w jednej z największych firm ubezpieczeniowych. Dziś niezależny pracownik własnej firmy. - Rzeczywistość rozkwita w spotkaniu, szczególnie z samym sobą - to przekonanie, które jej towarzyszy. Pomagać otworzyć drzwi, które doprowadzą Cię do siebie. Idealne wsparcie kiedy nie wiesz jaka decyzja będzie najlepsza.

EdytaDulinska

Edyta Dulińska

Scrum Master, trener i coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas.

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Coach, trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Obecnie jako konsultant współpracuje z SilesiaWorks przy transformacji organizacji z sektora motoryzacyjnego. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów.

Tomasz Sierpiński

Tomek Sierpiński

Uczeń czarnoksiężnika a'ka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 9 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktyk inżynieryjnych. Wolny czas zajmuje mu rodzina, gry planszowe oraz góry.

Maciej Trojniarz

Maciej Trojniarz

Agile Coach z wieloletnim doświadczeniem w doskonaleniu wydajności zespołów, definiowaniu procesów i facylitacji działań projektowych. Zaangażowana zarówno w coaching zespołowy, jak i indywidualny. Pomaga znaleźć odpowiednie narzędzia dla danego kontekstu. Pasjonatka dzielenia się wiedzą i ciągłego doskonalenia.

Marta_2

Martyna Sabat

Najczęściej zadawane pytania

Tak, możesz liczyć na naszą dyskrecję. Właśnie o to chodzi w Poradni Lidera. Rozumiemy, że prośba o pomoc może nie być dla Ciebie sprawą łatwą oraz to, że nie o wszystkich sprawach możesz bezpiecznie porozmawiać w swojej organizacji, dlatego stworzyliśmy to miejsce, gdzie o swoich problemach możesz porozmawiać z niezależnymi specjalistami. Dla nas liczysz się Ty oraz to, że możemy Ci pomóc.

Nikt nie będzie wiedział o tym, że korzystasz z Poradni Lidera. Przy rejestracji możesz podać jedynie swój pseudonim oraz dane dzięki, którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Poradnia Lidera jest projektem otwartym. Nie prowadzimy kwalifikacji do projektu. Jedynym warunkiem skorzystania z pomocy umówienie się na konsultacje poprzez formularz rejestracyjny. Staramy się pomóc każdemu.

Jest to najczęściej rozmowa telefoniczna. Jej przebieg w dużej mierze zależy od tego jak bardzo szczegółowo opiszesz problem, z jakim się mierzysz, z którym potrzebujesz pomocy. W czasie tej rozmowy nasz konsultant pomoże Ci wybrać najlepszy sposób na rozwiązanie tego problemu, wskaże literaturę, szkolenia albo umówi Cię na wizytę do jednego z naszych specjalistów. Pamiętaj, że ta konsultacja jest bezpłatna.

Projekt Poradnia Lidera jest projektem nieodpłatnym, niemniej jednak niektóre formy pomocy mogą wymagać odpłatności, o czym zostaniesz poinformowany najpóźniej w czasie pierwszej, bezpłatnej konsultacji. W każdej chwili możesz zrezygnować lub poprosić o inną formę pomocy.

Tak, jeśli zachodzi taka potrzeba, istnieje możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności bezpośrednio z naszym specjalistą, jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Prosimy o wyrażenie takiej potrzeby w formularzu rejestacyjnym lub podczas konsultacji telefonicznej.

Poradnia Lidera - PoradniaLidera logo final wersje4 1

Szukasz porady?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i umów się na indywidualną konsultację.