Wiemy, że praca z ludźmi jest wymagająca

Poradnia Lidera to projekt skierowany do formalnych i nieformalnych liderów w organizacjach. Naszym celem jest wsparcie w przeprowadzaniu zmian, rozwoju oraz zapobieganiu wypaleniu zawodowemu. Leży nam na sercu budowanie zaangażowania oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. Chcemy to osiągnąć poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów przy użyciu najodpowiedniejszych do tego narzędzi takich jak coaching, mentoring, szkolenia i warsztaty.

Pomoc

Potrzebujesz pomocy w sferze zawodowej i nie wiesz „jak to ugryźć”?

Wsparcie

Czujesz, że potrzebujesz coś zmienić, ale nie wiesz gdzie zacząć?

Rozwiązanie

Znajdziemy odpowiednią metodę i zaproponujemy rozwiązanie.

Jak to działa?

Rejestracja

Jeśli chcesz wziąć udział zaczynasz od wypełnienia tego formularza. Potrzebujemy dobrze zrozumieć, w czym potrzebna jest pomoc.

Diagnoza

W celu pogłębienia tematu i lepszego zrozumienia Ciebie oraz problemu, przed jakim stoisz, umawiamy się na krótki wywiad. 

Zalecenia

Na podstawie dwóch poprzednich kroków podpowiemy co dalej. To, czy będzie to szkolenie, coaching, mentoring – zależy już od Twojej decyzji.

Proces + link do regulaminu

NAsi specjaliści

Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym.

EWELINA WYSPIAŃSKA-TROJNIARZ

Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Obecnie jako konsultant współpracuje z SilesiaWorks przy transformacji organizacji z sektora motoryzacyjnego. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia.

TOMASZ SIERPIŃSKI

Uczeń czarnoksiężnika aka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 9 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktyk inżynieryjnych. Wolny czas zajmuje mu rodzina, gry planszowe oraz góry.

Maciej trojniarz

Menażer sprzedaży, specjalizacja ubezpieczenia i finanse. Coach biznesu.
Duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych.
Maksyma, która mi przyświeca i która działa ! to – jeżeli nie możesz zmienić rzeczywistości, zmień myślenie 🙂
Chęć ciągłego rozwoju to coś co motywuje mnie najbardziej.

ALEKSANDRA MANIEWSKA

Dyplomowany Life Coach, zwolenniczka pracy z intuicją (Silva Intuition), twórczej wizualizacji oraz pracy systemowej. Pasjonatka rozwoju duchowego. Twórczyni bloga o szczęściu. Z przekonaniem: „Wszystko się zmienia, kiedy Ty się zmieniasz” – Zostań świadomym twórcą własnego życia 🙂

Izabela Zoga

Menadżer działów sprzedaży i business development. Autorka publikacji do czasopism branżowych. Opracowała i opisała własne metody pozyskiwania klientów w kanałach on-line. Obecnie trenerka, coach, mentor i prelegent konferencji o tematyce biznesowej.

Joanna Białecka-Bartosik

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, przekonany o tym że, „SKY IS THE LIMIT”, prelegent na krajowych  międzynarodowych konferencjach. Wyznawca MOCy popartej pracą i rozwojem w coachingu, celebrowaniem małych sukcesów które potrzebne są każdemu. Człowiek podejmujący się niemal każdego zadania.

Łukasz Gil

Solution Architect, Team Leader i programista w obszarze .NET prowadzący prezentacje i szkolenia, a także organizujący konferencje programistyczne. Po pracy prowadzi konsultacje dla firm oraz wspomaga technologicznie organizacje pozarządowe. Zwolennik dostarczania wartości małymi krokami.

Radosław Maziarka

Doświadczony menedżer, dypl. coach i trener, master/coach NLP. Autor sprawdzonych programów szkoleniowych rozwijających zasoby interpersonalne. Na co dzień związany z branżą bankową i ubezpieczeniową, gdzie od lat buduje i szkoli zespoły sprzedażowe. W swojej pracy łączy najnowsze metody zarządzania z zaawansowanymi narzędziami pochodzącymi z różnych nurtów terapeutycznych.

Tomasz sędzimir

Coach, Menadżer, Przedsiębiorca, Doradca, Specjalista w branży ubezpieczeniowo-finansowej. Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi i dla ludzi. Żyję z przekonaniem – „Początek wszelkich zmian jest w Tobie” – jesteśmy kreatorami własnej rzeczywistości. Pokazuję w jaki sposób wewnętrzna przemiana poprawia jakość życia.

Katarzyna Szelezińska

Dyplomowany coach, specjalista w dziedzinie gospodarki odpadami w kilkuletnim doświadczeniem.
Wierzy, że jedno trafne pytanie, zadane w odpowiednim momencie może być katalizatorem do dobrej zmiany. Jej misją jest pomaganie innym w osiąganiu założonych celów. Zgadza się ze stwierdzeniem że „wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć” – Napoleon Hill.

Agata Lorek

Jeśli chcesz razem z nami pomagać liderom, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów zgłoś się przez ten formularz

Case study

Szukasz Wsparcia?

Prześlij swoje zgłoszenie