Wiemy, że praca z ludźmi jest wymagająca

Poradnia Lidera to projekt skierowany do formalnych i nieformalnych liderów w organizacjach. Naszym celem jest wsparcie w przeprowadzaniu zmian, rozwoju oraz zapobieganiu wypaleniu zawodowemu. Leży nam na sercu budowanie zaangażowania oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. Chcemy to osiągnąć poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów przy użyciu najodpowiedniejszych do tego narzędzi takich jak coaching, mentoring, szkolenia i warsztaty.

Pomoc

Potrzebujesz pomocy w sferze zawodowej i nie wiesz „jak to ugryźć”?

Wsparcie

Czujesz, że potrzebujesz coś zmienić, ale nie wiesz gdzie zacząć?

Rozwiązanie

Znajdziemy odpowiednią metodę i zaproponujemy rozwiązanie.

Jak to działa?

1

Rejestracja

Jeśli chcesz wziąć udział zaczynasz od wypełnienia tego formularza. Potrzebujemy dobrze zrozumieć, w czym potrzebna jest pomoc.

Diagnoza

W celu pogłębienia tematu i lepszego zrozumienia problemu, przed jakim stoisz oraz Ciebie, umawiamy się na krótki wywiad. 

Zalecenia

Na podstawie dwóch poprzednich kroków podpowiemy co dalej. To, czy będzie to szkolenie, coaching, mentoring – zależy już od Twojej decyzji.

Proces + link do regulaminu

NAsi specjaliści

Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym.

EWELINA WYSPIAŃSKA-TROJNIARZ

Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Obecnie jako konsultant współpracuje z SilesiaWorks przy transformacji organizacji z sektora motoryzacyjnego. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia.

TOMASZ SIERPIŃSKI

Uczeń czarnoksiężnika aka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 9 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktyk inżynieryjnych. Wolny czas zajmuje mu rodzina, gry planszowe oraz góry.

Maciej trojniarz

Menażer sprzedaży, specjalizacja ubezpieczenia i finanse. Coach biznesu.
Duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych.
Maksyma, która mi przyświeca i która działa ! to – jeżeli nie możesz zmienić rzeczywistości, zmień myślenie 🙂
Chęć ciągłego rozwoju to coś co motywuje mnie najbardziej.

ALEKSANDRA MANIEWSKA

Coach, analityk, studentka terapii naturalnych oraz transformującej obecności wg Alana Seala. Zwolenniczka pracy z intuicją (Silva Intuition), twórczej wizualizacji oraz pracy systemowej. Ciekawa świata i ludzi, ciągle się uczy.  Z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno w bankowych strukturach sprzedażowych, jak i w państwowej jednostce organizacyjnej.

Izabela Zoga

Menadżer działów sprzedaży i business development. Autorka publikacji do czasopism branżowych. Opracowała i opisała własne metody pozyskiwania klientów w kanałach on-line. Obecnie trenerka, coach, mentor i prelegent konferencji o tematyce biznesowej.

Joanna Białecka-Bartosik

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, przekonany o tym że, „SKY IS THE LIMIT”, prelegent na krajowych  międzynarodowych konferencjach. Wyznawca MOCy popartej pracą i rozwojem w coachingu, celebrowaniem małych sukcesów które potrzebne są każdemu. Człowiek podejmujący się niemal każdego zadania.

Łukasz Gil

NAsi specjaliści

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lata temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym. Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay 😉 Specjalizacja:
 • Human Relations
 • Rekrutacja
 • Psychologia w zarządzaniu
 • Wystąpienia publiczne

Tomasz SIerpiński

Coach, Trener oraz praktyk zwinności. Specjalizuje się w skalowaniu organizacji. Obecnie jako konsultant współpracuje z SilesiaWorks przy transformacji organizacji z sektora motoryzacyjnego. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako agile coach, programista, manager i kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób życia. Prywatnie góral z kotliny i fan Czech. Specjalizacja:
 • Skalowanie organizacji
 • Transformacja Agile’owa

Maciej Trojniarz

Uczeń czarnoksiężnika aka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 9 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktyk inżynieryjnych. Wolny czas zajmuje mu rodzina, gry planszowe oraz góry. Specjalizacja:
 • Software Development Craftsmanship

Aleksandra Maniewska

Menażer sprzedaży, specjalizacja ubezpieczenia i finanse.
Duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedażowych.
Maksyma, która mi przyświeca i która działa ! to – jeżeli nie możesz zmienić rzeczywistości, zmień myślenie 🙂
Chęć ciągłego rozwoju to coś co motywuje mnie najbardziej.
Wielka miłość i pasja od wielu lat to off road 🙂

Specjalizacja:

 • Szkolenia sprzedażowe
 • Mentoring biznesowy
 • Coaching biznesowy

Izabela Zoga

Coach, analityk, studentka terapii naturalnych oraz transformującej obecności wg Alana Seala. Zwolenniczka pracy z intuicją (Silva Intuition), twórczej wizualizacji oraz pracy systemowej. Pasjonatka rozwoju duchowego. Twórczyni bloga o szczęściu. Ciekawa świata i ludzi, ciągle się uczy.  Z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno w bankowych strukturach sprzedażowych, jak i w państwowej jednostce organizacyjnej.
Z przekonaniem: Wszystko się zmienia, kiedy Ty się zmieniasz, zostań Liderem swojego życia.

Specjalizacja:

 • Twórcza wizualizacja
 • Praca z umysłem intuicyjnym

Joanna Białecka-Bartosik

Przede wszystkim jestem praktykiem. Menadżerem działów sprzedaży i new business. Niejednokrotnie byłam doceniana za pozyskanie dla firm kluczowych klientów (sieci handlowe, FMCG, koncerny paliowe) oraz budowanie i wdrażanie strategii rozwoju.

Jestem autorką publikacji do czasopism branżowych. Opracowałam i opisałam własne metody działań w obszarze business development, cold callingu, cold mailingu.

Obecnie działam jako trenerka, coach, mentor i prelegent. Występowałam na jednej scenie z takimi ekspertami do spraw sprzedaży i marketingu jak: Paweł Tkaczyk, Karol Froń, Nikolay Krirov, Sebastian Kotow czy duet Al Fianco. Co uważam za mój wielki sukces.

Łukasz Gil

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, przekonany o tym że, „SKY IS THE LIMIT”, prelegent na krajowych  miedzynarodowych konferencjach. Wyznawca MOCy popartej pracą i rozwojem w coachingu, celebrowaniem małych sukcesów które potrzebne są każdemu.. ..
Prywatnie Tatko, miłośnik zwierząt i natury człowiek podejmujący się niemal każdego zadania…

Jeśli chcesz razem z nami pomagać liderom, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów zgłoś się przez ten formularz

Case study

Szukasz Wsparcia?

Prześlij swoje zgłoszenie