Fundacja Gra o Sens

Myślałeś, aby wziąć udział w Szlachetnej Paczce, ale jakoś tak się nie złożyło? Bo nie masz z kim, nie masz czasu biegać po sklepach albo nie zdążyłeś wybrać rodziny?

Nie szukaj wymówek i dołącz do nas! W tym roku w Gra o Sens pomagamy w ramach akcji Szlachetna Paczka. Mamy już wybraną rodzinę. Czas na przygotowanie paczki. Aby to zrobić, potrzebujemy Twojej pomocy.

Pomogliście nam zapłacić za zakupy!

Wiemy, że nie zawsze jest czas. Zwłaszcza przed świętami. Ale nie przejęliście się tym i pomogliście. Dziękujemy!

Co Było w Paczce?

Dla kogo ta paczka?

Razem z tą paczką chcemy darować sens, imienniczce naszej czerwonowłosej koleżanki, Pani Ewelinie. Doświadczyła ona w swoim życiu wiele. Jest matką dorosłego syna, który ma problemy z prawem.

Syn mieszka z panią Eweliną i niestety sprawia kłopoty. Teraz odbywa wyrok w zakładzie karnym, więc pani Ewelina może spać spokojnie. Doświadczenie zawodowe pani Eweliny to praca w gastronomii w charakterze pomocy kuchennej. W obecnej chwili nie pracuje, ponieważ stołówka, w której była zatrudniona, została zamknięta z powodu pandemii. Rok temu pani Ewelina zachorowała, co znacznie pogorszyło jej komfort życia. Mimo trudnej sytuacji finansowej i życiowej pani Ewelina pozostaje osobą towarzyską. W przyszłości chciałaby móc pomagać innym, ale najpierw musi odbudować swoją sytuację i poczucie własnej wartości.

Pani Ewelina chciałaby skończyć kurs kucharza i szukać pracy w tym zawodzie. Uważa, że już bardzo dużo potrafi, bo jako pomoc kuchenna przez lata obserwowała pracę kucharzy. Ta dziedzina bardzo ją interesuje. Niestety, sama nie może sfinansować swojego rozwoju. 

Dołącz do grupy roboczej

Masz więcej czasu i możesz nam pomóc w przygotowaniu paczki? Wejdź na naszego Slacka i dołącz do kanału #szlachetna paczka

Podaj dalej lub Lajkuj

To nie wiele pracy dla Ciebie. Dla nas to szansa dodarcia do większej grupy ludzi. Im więcej nas będzie, tym paczka będzię większa. Wejdź na Facebooka, Likedina czy Twittera i polub nasz post promujący tę akcję lub profil. Możesz też przekazać naszą wiadomość znajomym.